Napsali jste nám

Vážení.

Dnes při pročítání Katolických novin, jsem našla o Vás článek. Vyhledala jsem si Vaši web.adresu. Čtu a slzy mi samovolně tečou. Ty ale nepomohou.. Chci Vám vyjádřit podporu alespoň slovy, když majetek nemám, kterým bych přispěla. Vyrostla jsem ve Vašem kraji - Budu se alespoň modlit s Vámi, aby se tato velice těžká věc podařila.

Obdivuji Vaši sílu a snahu. Sama vím, jak se těžko shání finance, dělala jsem sbírku na kostel u nás. To ale nebyla závratná suma jakou potřebujete vaše farnost. Bůh Vám omáhej a neopusť.


knihovnice a kostelnice ze Staré Vody (u Chlumce nad Cidlinou)

Eva Hušková


Milí přátelé,

děkuji Vám za zprávu. Samozřejmě mne šokovala. Moc rád vzpomínám na svých prvních 9 kněžských měsíců, které jsem mohl s Vámi sdílet v Trmicích. Krásný kostel Narození Panny Marie, kde jsem mohl spolu s Vámi slavit první Mše svaté. A Vy, krásní a dobří lidé, kteří jste mi v začátcích tolik pomáhali.

Jak se mohlo stát, že někdo uvrhl farnost do tak obrovského dluhu? V každém případě Vám slibuji modlitbu a budu přemýšlet o další pomoci. Nosím Vás v srdci a žehnám + Vám i celému projektu záchrany.


V úctě a lásce Váš vděčný

P. Pavel Maria Mayer OP, t.č. v Olomouci